Kontaktinfo

Aadress: Estonia pst. 6 Tallinn 10148
Valvelaud: 699 2023
Sekretär: 699 2026
I kl: 699 2027 (väike maja)
II - IV kl: 614 0074 (Pärnu mnt maja)
V - XII klass: 699 2025
E-post: real@real.edu.ee

Robotex 2009 Trüki
12.11.2009 18:03
4. detsembril toimub TTÜ spordihoones robotite vaheline võistlus Robotex 2009 ning sellega koos joonistus- ja esseevõistlus ning tehnikatöötoad, millest olete KÕIK oodatud osa võtma!!!

Joonistus- ja essevõistlus

• Lase oma fantaasial lennata ja kirjuta meile huvitav essee teemal „Elu ilma robotita" (vanusegrupid: 10-14 aastased ja 15-17 aastased)
  • Kui oled huvitatud robotitest ja sulle meeldib joonistada, siis saada meile oma käega tehtud pilt teemal: „Robot-jalgpallur" (5-9 aastased ja 10-14 aastased) ning „Robotite ühiskond" (15-17 aastased)

AUHINNAFOND ÜLE 8000 KROONI!
NB! Tööd saata aadressil TTÜ AVATUD ÜLIKOOL, Ehitajate tee 5, 19086 Tallinn
Märksõnaks „Robotex essee" või „Robotex joonistus"
Töid saab esitada 25. novembrini 2009
Täpsem info www.robotex.ee või saada e-kiri: kristiina.murulaidpiltrobotex.ee

Robotex:

Robotex on juba üheksandat korda aset leidev Eesti suurim robotivõistlus, mis toimub Tallinna Tehnikaülikooli koordineerimisel ning koostöös Tartu Ülikooli ja IT Kolledžiga.
Sellel aastal võistlevad robotid jalgpallis!

Robotexi eesmärgid:

Robotexi pikajalisem eesmärk on tagada tehnikaerialade areng ning pakkuda järjepidevat konkurentsivõimelist teadmiste pagasit teaduses ja ettevõtluses, mis omakorda loob soodsad tingimused riigi majanduse arenguks. See nõuab robootika laialdasemat tutvustamist üldsusele ning seetõttu pöörab Robotex kui teadust populariseeriv projekt aina rohkem tähelepanu tehnikaerialade juurutamisele äsja kooliteed alustanud lastes. Eelnimetatu tulemusena on üritusele aastate jooksul, paralleelselt põhivõistlusele, lisandunud töötoad, joonistus- ja esseevõislus, fotokonkurss ning tehnoloogiväljapanekud. Omaette eesmärk on areneda maailmamastaabis suureks robotivõistluseks ning seeläbi tõsta ka Eesti mainet aina kiiremini arenevas ühiskonnas.

KP suvi

Ilusat suve! Kohtume